Grażyna  Kasperska

dyrektor, Pedagog specjalny, terapeuta

O mnie

W swojej pracy stawiam na kreatywność i samodzielność zespołu, służąc zawsze radą i wsparciem. 

 

 Maria Lipska

wicedyrektor, pedagog specjalny, logopeda

O mnie

Pracując z dziećmi czuję, że jestem na właściwym miejscu. Ich uśmiech i „przytulasy” są dla mnie najwspanialszą nagrodą.

 

Patrycja lisiecka

kierownik administracji, pedagog specjalny, logopeda

O mnie

Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem. Jednocześnie jestem dobrze zorganizowana i uporządkowana. Wszystkie te cechy pozwalają mi skutecznie i z satysfakcją łączyć pracę biurową z pracą z dziećmi.


zuzanna Jaskulska

Wychowawca – grupa Misie

O mnie

Towarzystwo dzieci sprawia mi wiele radości, a ich energia i niezwykła kreatywność zawsze mnie zaskakuje. Pracując z dziećmi chciałabym pokazać im piękno świata oraz zaciekawić do jego poznania.


Monika sapor

 pomoc wychowawcy –  grupa misie

O mnie

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców.

Praca z dziećmi daje mi dużo radości, a ich uśmiech jest największą przyjemnością.


Zuzanna 
Marciniak-mula

Wychowawca – grupa jagódki

O mnie

Uwielbiam pracować z dziećmi, patrzeć jak codziennie odkrywają siebie oraz świat dookoła. Swoje metody nauczania staram się dopasowywać do grupy, tak aby pobudzały ją do działania i samorozwoju. Jestem młodym, ale bardzo aktywnym pedagogiem. Kocham zwierzęta, podróże i modę.


Maja mondra

 pomoc wychowawcy – grupa jagódki / nauczyciel – grupy zbiorcze

O mnie

W swojej pracy lubię wyzwania, więc praca z dziećmi wymagającymi wyjątkowego podejścia, daje mi sporo satysfakcji.


Magdalena Szczepańska

Wychowawca – grupa skrzaty

O mnie

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców w wieku 9 i 13 lat. Umożliwianie poznawania świata dzieciom daje mi ogromną satysfakcję dlatego wybrałam pracę nauczyciela. Cały czas staram się dokształcać i podnosić kwalifikacje zawodowe.


Magdalena Gruszka

 pomoc wychowawcy – grupa Skrzaty

O mnie

Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, odpowiedzialną, cierpliwą, wesołą. Praca z dziećmi oraz dbanie o nie jest dla mnie czymś naturalnym, ale i niezbędnym do spełnienia się w życiu. Od kilku lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym, prywatnie jestem mamą dwóch chłopców.


Magdalena Pietrucha

wychowawca – grupa wiewiórki

O mnie

Ukończyłam studia licencjackie o specjalności – wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dalej kształcę się w tym kierunku. Swoją przygodę z pracą z dziećmi rozpoczęłam w 2019 roku. Mój zawód daje mi dużo satysfakcji i radości.


Joanna szymkowiak

 pomoc wychowawcy – grupa wiewiórki, nauczyciel – grupy zbiorcze

O mnie

Absolwentka UAM Wydział Studiów Edukacyjnych w Poznaniu pedagogika doradztwo zawodowe i personalne. Od ponad 4 lat pracuję z dziećmi w przedszkolu. Pracowałam również w Szkole Specjalnej.


Sylwia Kmiecik

Wychowawca – grupa poziomki

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika, edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. W edukacji przedszkolnej pracuję od 2016 roku, a z dziećmi to chyba od zawsze. 

Ruch, muzyka i dobra zabawa to mój przepis na udane zajęcia.


Katarzyna Matela

 pomoc wychowawcy – grupa Poziomki

O mnie

Lubię swoją pracę i kocham dzieci. Często je rozśmieszam i żartuję z nimi.


Katarzyna Balcerak

Wychowawca – grupa jeżyki

O mnie

W mojej codziennej pracy podążam za dzieckiem. Wykorzystuję zdobytą wiedzę, by dobrać sposób oddziaływania do indywidualnych potrzeb i etapu rozwoju poszczególnych osób. Niezwykle ważna jest dla mnie także owocna współpraca z rodzicami.


Magdalena Sikorska

 pomoc wychowawcy – grupa Jeżyki

O mnie

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, daje poczucie spełnienia, a także dostarcza pozytywnej energii.


Agnieszka Buchant – michalik

Wychowawca – grupa Sówki

O mnie

Najcudowniejsze w byciu nauczycielem jest to, że wchodzi się do sali pełnej śmiechu. A niespożyta energia często udziela się i mi. Każdy dzień jest niepowtarzalny, bo każdy dzień to osobna historia, nowe wyzwanie, problem do rozwiązania czy też powód do dumy!!!!


katarzyna nowakowska

 pomoc wychowawcy –  grupa sówki

O mnie

Praca z dziećmi sprawia mi wielką przyjemność i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Jestem osobą spokojną, cierpliwą oraz empatyczną. Cieszę się, że mogę pracować z dziećmi, bo dzięki temu robię to co lubię. 

 

Halina Tumidaj

 pomoc wychowawcy – grupa Grzybki


Zofia walkowiak

 pomoc wychowawcy –  grupa motylki

O mnie

Jestem miłą, sympatyczną, wesołą osobą. Bardzo kocham dzieci, małe słodkie promyczki, z którymi chętnie spędzam czas. Uwielbiam ich wesołe minki i słodkie ,,przytulasy”. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek.


Weronika Karasiewicz

 pomoc nauczyciela / samodzielny pracownik kuchni

O mnie

Jestem Weronika – zawsze uśmiechnięta ciocia. Lubię to co robię, ponieważ praca z dziećmi jest wieczną „zabawą”, która sprawia radość mnie i dzieciom. Praca z dzieckiem nigdy nie jest nudna i monotonna. Wszystko dzięki niekończącej się pozytywnej energii dzieci.


Krzysztof wandelt

pracownik techniczny